logo-samandehi

اخبار شهریار نگاری

اخبار شهریار نگاری (7)

به مناسبت هفته ی جوان و همزمان با ولادت مهدی موعود (عج) تور شهریار گردی توسط انجمن شهریار نگار برگزار شد.

 

تاکنون برای شما پیش آمده است که در یک روز تعطیل قصد سفر و گردش را داشته باشید؟

 

شاید به خاطر آگاه نبودن و عدم شناخت کافی از از منطقه ی خود اولین مقصدی که به ذهن ما میرسید یکی از پارکهای بزرگ شهر تهران باشد.که از نزدیکترین پارک بزرگ تهران به شهرستان شهریار یعنی پارک چیتگر ، بدون در نظر گرفتن ترافیک همیشگی حداقل 30 دقیقه زمان و مقدار زیادی بنزین و تحمل کردن شلوغی آن منطقه را نیاز داریم. و همچنین احتمالا اگر خودروی شخصی نداشته باشیم به طور کلی از سفر صرفنظر میکنیم.

 

ولی اگر به مقصدهای دیگر که در نزدیکی شهر ما وجود دارند و از آب و هوای بکری برخوردار هستند و همچنین امکانات تورهای گردشگری، فکر کنیم و مقصد را تغییر دهیم،دیگر با مسائل و مشکلات بالا روبرو نیستیم.

 

مساله ای که در ذهن ما بوجود ماید این است که مگر در شهرستان شهریار هم همچنین مراکز تفریحی وجود دارند؟؟؟

 

آری وجود دارند ، اگر آنها را نمیشناسید با تور شهریارگردی ما همراه شوید.

 

 

انجمن مردمی شهریار نگار که از اغاز رسمی و قانونی شدن ، برنامه ها و فعالیتهای زیادی برای فراهم کردن لحظات شاد و لذت بخش برای شهروندان عزیز برگزار نموده است،فراخوانی برای تور شهریارگردی یک روزه به مناسبت ولادت امام زمان (عج) در کانال تلگرام و پیج اینستاگرام رسمی خود اعلام نموده است.که علاقمندان برای شرکت در این تور رایگان بتونند ثبت نام کنند. که این فراخوان نیز با استقبال مردم عزیز روبرو شد.

 

در روز جمعه ساعت 9:30 تعداد 4 اتوبوس از  جلوی درب آستان مقدس امامزاده اسماعیل و با حضور شهروندان عزیز و مشتاق ، تور شهریار گردی آغاز شد .

 

 

مکانهایی که در این تور بازدید شد عبارت بودند از:1-حمام و قلعه بالابان 2- برج چهارده معصوم 3 – مقبره بابامحمود  4- تخت رستم 5- شهرک سینمایی ملک سلیمان.